Basic Information

Ref Number

Req_00084983

Primary Location

PL - Gdansk - GDN

Additional Locations

PL - Home Office

Country

Poland

Job Type

Business Process Outsourcing

Work Style

On Site

Description and Requirements

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Doradca klienta dla marki modowej

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie do 31.01.2025

  • Wynagrodzenie w wysokości 28,10 zł/h brutto + bonus

  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie

  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie

  • Elastyczne planowanie grafiku dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Twoje zadania:

  • Doradztwo i obsługa jako pierwsza linia pomocy dla klientów i sklepów

  • Odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące procesu zamawiania

  • Zarządzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon, mail lub czat

Twój profil:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w contact center

  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych

  • Zainteresowanie modą, również w obszarze produktowym

  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy z biura w Gdańsku

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

#LI-DNI

Additional Job Description

Language Reference
Polish

EEO Statement

At TELUS International, we enable customer experience innovation through spirited teamwork, agile thinking, and a caring culture that puts customers first. TELUS International is the global arm of TELUS Corporation, one of the largest telecommunications service providers in Canada.   We deliver contact center and business process outsourcing (BPO) solutions to some of the world's largest corporations in the consumer electronics, finance, telecommunications and utilities sectors. With global call center delivery capabilities, our multi-shore, multi-language programs offer safe, secure infrastructure, value-based pricing, skills-based resources and exceptional customer service - all backed by TELUS, our multi-billion dollar telecommunications parent.

Equal Opportunity Employer

At TELUS International, we are proud to be an equal opportunity employer and are committed to creating a diverse and inclusive workplace. All aspects of employment, including the decision to hire and promote, are based on applicants’ qualifications, merits, competence and performance without regard to any characteristic related to diversity.